Clou - Look At Me Ovale Spiegel, Met 2700k Led-verlichting, Ip44, Satijnrand

0 Beoordelingen

Ontdek de Clou - Look at Me ovale spiegel op Teakea.nl! Deze stijlvolle spiegel is voorzien van geïntegreerde 2700K LED-verlichting en heeft een IP44-classificatie, waardoor hij perfect is voor elke badkamer. De satijnrand voegt een luxe uitstraling toe. Geniet van functionaliteit met een vleugje elegantie.

Kenmerken:

  • Ovale Clou - Look at Me spiegel
  • Geïntegreerde 2700K LED-verlichting voor heldere en warme verlichting
  • IP44-classificatie voor gebruik in vochtige omgevingen zoals de badkamer
  • Stijlvolle satijnrand voor een luxe uitstraling
  • Tijdloos ontwerp dat past bij diverse interieurstijlen
  • Hoogwaardige materialen en vakmanschap voor duurzaamheid en langdurig gebruik
€ 480,90

Levertijd: 4 tot 8 dagen
iDEAL, betalen in 3 delen

Ontdek de elegantie van de Clou - Look At Me Ovale Spiegel, voorzien van geïntegreerde 2700k LED-verlichting en een IP44-classificatie, perfect afgewerkt met een verfijnde satijnrand. Deze stijlvolle spiegel is ontworpen om in het oog te springen en je badkamer een moderne uitstraling te geven.

Met de geavanceerde LED-verlichting in een warme 2700k kleurtemperatuur wordt een sfeervol en helder licht gecreëerd, ideaal voor het verlichten van je dagelijkse routines. De IP44-classificatie geeft aan dat deze spiegel beschermd is tegen spatwater, waardoor hij veilig en duurzaam is voor gebruik in vochtige omgevingen.

De ovale vorm voegt een vleugje verfijning toe aan de ruimte, terwijl de satijnrand een subtiel en luxueus accent biedt. De Clou - Look At Me Ovale Spiegel is niet alleen functioneel, maar ook een stijlvol designelement dat de esthetiek van je badkamer verhoogt.

De spiegel is zorgvuldig vormgegeven om een tijdloze uitstraling te garanderen, terwijl het weglaten van elk woord gerelateerd aan de focus legt op de veelzijdige toepassingen van deze prachtige spiegel. Kortom, met zijn harmonie van design en functionaliteit is de Clou - Look At Me Ovale Spiegel een must-have voor wie op zoek is naar verfijning in de badkamer.

Kenmerken:

  • Ovale Clou - Look at Me spiegel
  • Geïntegreerde 2700K LED-verlichting voor heldere en warme verlichting
  • IP44-classificatie voor gebruik in vochtige omgevingen zoals de badkamer
  • Stijlvolle satijnrand voor een luxe uitstraling
  • Tijdloos ontwerp dat past bij diverse interieurstijlen
  • Hoogwaardige materialen en vakmanschap voor duurzaamheid en langdurig gebruik
Merk Clou
SKU 08.11.028.04
Productnaam Clou - Look At Me Ovale Spiegel, Met 2700k Led-verlichting, Ip44, Satijnrand
EAN code 8717462012213
Levertijd 4 tot 8 dagen

Patrick
Eigenaar Teakea

Een vraag over een product? Patrick adviseert u graag!

Vragen?

Herroeping en retour 085-1302543 Leuringslaan 40 9356VM Tolbert Ma - Vrij:09:00 – 17:30 Zaterdag:09:00 - 17:00 Zondag:Gesloten

Beste Prijs & Kwaliteit

Eigen Productie & Kwaliteitscontrole sinds 2002
Zonder concessies, met liefde voor vakmanschap en ambacht

Bezorgen of afhalen

Binnen 5 werkdagen gratis thuisbezorgd vanaf € 150,-* of direct af te halen in Tolbert

Retourneren

Gratis retourneren binnen 30 dagen

Garantie

Teakea biedt minimaal twee jaar garantie. Ook daarna staan we voor je klaar!

Montage

De producten worden in de verpakking aangeleverd om beschadigingen te voorkomen. Bij een aantal producten dien je onderdelen te monteren.

Bij Teakea kies je voor...

  • Duurzame Meubels gemaakt door Echte Meubelmakers met Liefde voor Ambacht, Maatwerk & Kwaliteit
  • Vakkundig & gemonteerd thuis geleverd
  • Probleemloos retourneren binnen 30 dagen
  • Leuringslaan 40, 9356VM Tolbert, kom langs in onze inspirerende showroom
Flegt-gelicentieerd hout